Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Normix 200mg*36cpr.film (RIFAXIMINUM)-185251173
- Număr anunț
- DA22640451
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612 RON
- Valoare atribuită
- 673,20 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 12:24
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
673,20 RON
din 612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro