Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medic specialist in radiologie si imagistica medicala
- Număr anunț
- DA22639970
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- PANCU SANDA-RODICA - MEDIC SPECIALIST (CUI 29472486)
- Cod CPV
- 85141000-9 · Servicii furnizate de personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.400 RON
- Valoare atribuită
- 30.400 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 12:00
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 06:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.400 RON
din 30.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro