Ofertă refuzată Cumpărare directă

TABLA ALUMINIU 5754 H111 DIM 1.0 X 1000 X2000

Număr anunț
DA22602596
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI RO17665726)
Cod CPV
14721000-1 · Aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230 RON
Valoare finală
1.230 RON
Data publicării
14.03.2019 13:14
Data finalizării
21.03.2019 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.