Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salam de vara

Număr anunț
DA22621570
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.055 RON
Valoare atribuită
7.565 RON
Data publicării
18.03.2019 13:22
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 07:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.565 RON

din 7.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.