Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22638612
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.178,64 RON
Valoare atribuită
1.178,64 RON
Data publicării
20.03.2019 11:01
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.178,64 RON

din 1.178,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.