Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba 1 kg feliiSandwich sunca si cascaval 150 grLinzer 200 gr

Număr anunț
DA22646117
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA (CUI 38163145)
Furnizor / câștigător
DORBOB PROD SRL (CUI RO6650070)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,92 RON
Valoare atribuită
788,92 RON
Data publicării
21.03.2019 08:59
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,92 RON

din 788,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.