- Număr anunț
- DA22641026
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71,73 RON
- Valoare atribuită
- 71,73 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 12:51
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71,73 RON
din 71,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro