Ofertă acceptată Cumpărare directă

Birou director Office Line pal stejar+negru 160x80x75 cm

Număr anunț
DA22651067
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.103,64 RON
Valoare atribuită
1.103,64 RON
Data publicării
21.03.2019 13:01
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.103,64 RON

din 1.103,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.