Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Butoi fibra sticla 200l
- Număr anunț
- DA22643392
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- LUCISERV SRL (CUI RO13859819)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,27 RON
- Valoare atribuită
- 672,27 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 14:36
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,27 RON
din 672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro