Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTUME POPULARE FETE

Număr anunț
DA22630718
Autoritate contractantă
CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
Furnizor / câștigător
PIRI MELIMAR SRL (CUI 36786791)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.632 RON
Valoare atribuită
4.632 RON
Data publicării
19.03.2019 12:34
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 17:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.632 RON

din 4.632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.