Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carton XEROX Premier/Hartie colorata A4 XEROX Symphony intens/Hartie colorata A4 XEROX Symphony past
- Număr anunț
- DA22647837
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.574,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.574,85 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:28
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.574,85 RON
din 2.574,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro