Suspendată
Anunț de participare
Sistem integrat pentru digitalizarea, trasabilitatea și managementul reprocesarii instrumentarului chirurgical și a dispozitivelor medicale în Unitatea Centrală de Sterilizare și Blocul Operator precum si achizitionarea de instrumentar chirurgical compatibil cu sistemul ”
- Număr anunț
- CN1092903
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- SuspendatăProcedura e suspendată — de regulă, o contestație în curs.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.400.211,24 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 27.05.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170586
- Termen limită
- 30.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 361865-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271578
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare.docx.p7s
- 6. Model contract furnizare.doc.p7s
- ANEXA 1 VALOARE ESTIMATA SISTEM .docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271578.pdf
- Pozitia 1 - SOLICITARI TEHNICE MINIME SISTEM DE TRASABILITATE INSTRUMENTAR.doc.p7s
- SOLICITARI TEHNICE MINIME CAIET SARCINI -POZITIA 13 - SUBPOZITIILE 13.9-13.17.doc.p7s
- SOLICITARI TEHNICE MINIME CAIET SARCINI - POZITIA 2-13 -SUBPOZITIILE 13.1-13.8.doc.p7s
Clarificări & decizii (4)
-
30.06.2026 13:07
-
25.06.2026 13:17
-
10.06.2026 11:08
-
10.06.2026 08:13
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.