Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,2% sub estimat

Achizitionare cutii pentru deseuri medicale

Număr anunț
DA22646669
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475 RON
Valoare atribuită
455 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
21.03.2019 09:30
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455 RON

din 475 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.