Ofertă refuzată Cumpărare directă

Panou pluta - rama lemn 60 x 90 cm Optima- oferta speciala

Număr anunț
DA22645766
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,17 RON
Valoare finală
32,17 RON
Data publicării
21.03.2019 08:38
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.