Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat

UNITATE CILINDRU (DRUM UNIT) COMPATIBILA BROTHER DR2200 12000 PAGINI

Număr anunț
DA22645670
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
Cod CPV
30192340-6 · Panglici pentru faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99 RON
Valoare atribuită
95 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
21.03.2019 08:31
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95 RON

din 99 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 4 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.