Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,1% sub estimat

Recipient Coprorecoltor cu spatula recoltare 60ml, steril, ambalat individual

Număr anunț
DA22646685
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
230 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
21.03.2019 09:31
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 245 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.