Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt publicitate in ziar national

Număr anunț
DA22646586
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,68 RON
Valoare atribuită
70,68 RON
Data publicării
21.03.2019 09:26
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,68 RON

din 70,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.