Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch 5 porturi TP-LINK
- Număr anunț
- DA22645664
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita (CUI 11460853)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,82 RON
- Valoare atribuită
- 37,82 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 08:31
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37,82 RON
din 37,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro