Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa pachet prestari servicii de interconexiune ptr luna martie a anului in curs

Număr anunț
DA22648287
Autoritate contractantă
Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64221000-1 · Servicii de interconexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.342 RON
Valoare atribuită
9.342 RON
Data publicării
21.03.2019 10:52
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.342 RON

din 9.342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.