Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Jurnal A3,Marker permanent Daco,Banda adeziva 48 mm x 66 m Daco,Registru casa
- Număr anunț
- DA22645499
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
- Furnizor / câștigător
- DARCOM SRL (CUI RO2161720)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,95 RON
- Valoare atribuită
- 124,95 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 08:19
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,95 RON
din 124,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro