Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SE TIMISOARA - Pachet formulare
- Număr anunț
- DA22629890
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,86 RON
- Valoare finală
- 496,86 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 11:53
- Data finalizării
- 21.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.