Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet LED TV 80 CM Vision Touch + Suport perete Vision

Număr anunț
DA22650746
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 16051191)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.495,60 RON
Valoare atribuită
4.495,60 RON
Data publicării
21.03.2019 12:45
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.495,60 RON

din 4.495,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.