Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROUTER TP-LINK AC1350 3G/4G
- Număr anunț
- DA22649420
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248 RON
- Valoare atribuită
- 248 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 11:42
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248 RON
din 248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro