Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi defibrilare Corpuls 3 pentru defibrilare si stimulare adulti

Număr anunț
DA22648111
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33182240-3 · Piese si accesorii pentru stimulatoare cardiace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345 RON
Valoare atribuită
345 RON
Data publicării
21.03.2019 10:42
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345 RON

din 345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.