Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DRUM UNIT SAMSUNG M2675F M2875F MLT-R116
- Număr anunț
- DA22645616
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108 RON
- Valoare atribuită
- 108 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 08:27
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108 RON
din 108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro