Ofertă acceptată Cumpărare directă

UM 01575 CONFORM ANUNT

Număr anunț
DA22644747
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.217 RON
Valoare atribuită
15.217 RON
Data publicării
20.03.2019 15:57
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.217 RON

din 15.217 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.