Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompe si piese pompe
- Număr anunț
- DA22642798
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.868 RON
- Valoare atribuită
- 36.868 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 14:09
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.868 RON
din 36.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro