Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22650535
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515 RON
Valoare atribuită
515 RON
Data publicării
21.03.2019 12:34
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515 RON

din 515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.