Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese de schimb auto

Număr anunț
DA22646281
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.008,58 RON
Valoare atribuită
4.008,58 RON
Data publicării
21.03.2019 09:10
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.008,58 RON

din 4.008,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.