Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCHIMBARE IMAGINI TIP PENTRU APARATE CU RAZE X,TIP XIS 6545X
- Număr anunț
- DA22644852
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
- Cod CPV
- 50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.790,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.790,54 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 16:11
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 16:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.790,54 RON
din 4.790,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro