Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXPERT ACHIZITII PUBLICE- 15-19.04.2019 Caras
- Număr anunț
- DA22643778
- Autoritate contractantă
- Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 14:52
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 07:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro