Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET HDD

Număr anunț
DA22636256
Autoritate contractantă
U.M. 0894 Bucuresti (CUI 24105500)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.699 RON
Valoare atribuită
4.699 RON
Data publicării
20.03.2019 09:18
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.699 RON

din 4.699 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.