Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare cartus toner cfm. 5069/18/A/04.12.2018
- Număr anunț
- DA22652230
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 17071723)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 660 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:57
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro