Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brother TN-3480 (TN3480) cartus toner negru original pt DCP-L5500DN/MFC-L5750DW/HL-L5100DN - 8.000 p
- Număr anunț
- DA22652151
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467 RON
- Valoare atribuită
- 467 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:53
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467 RON
din 467 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro