Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS COMPATIBIL TONER OKI MC 342 NEGRU

Număr anunț
DA22646570
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI RO8354100)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,42 RON
Valoare atribuită
29,42 RON
Data publicării
21.03.2019 09:25
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,42 RON

din 29,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.