Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DATAMAXX DVD-R/16X SHRINK
- Număr anunț
- DA22643063
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77 RON
- Valoare atribuită
- 77 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 14:23
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77 RON
din 77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro