Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HDD Server 300GB,Unitate de stocare externa 1 Tb
- Număr anunț
- DA22636661
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare finală
- 2.450 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 09:36
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.