Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoreductor planetar ROSSI

Număr anunț
DA22643415
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
NOVA PAN SRL (CUI RO13685445)
Cod CPV
42931130-1 · Reductoare pentru centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.955 RON
Valoare atribuită
3.955 RON
Data publicării
20.03.2019 14:37
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.955 RON

din 3.955 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.