Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent vase EFEKT ;Crema curatat CIF, Solutie curatat Domestos,Solutie curatat covoare Biocarpet
- Număr anunț
- DA22650926
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 770,50 RON
- Valoare atribuită
- 770,50 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 12:53
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
770,50 RON
din 770,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro