Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ISU MURES CONFORM ANUNT ADV1066636

Număr anunț
DA22644457
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.373,97 RON
Valoare atribuită
1.373,97 RON
Data publicării
20.03.2019 15:32
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.373,97 RON

din 1.373,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.