Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMPRIMANTA LASER COLOR LED OKI C332DN A4, LASER LED COLOR DUPLEX FATA – VERSO AUTOMAT, RETEA
- Număr anunț
- DA22647024
- Autoritate contractantă
- Colegiul Agricol Traian Savulescu Tg.Mures (CUI 4322483)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:49
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499 RON
din 499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro