Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) intern 4 TB (4TB) Seagate BarraCuda Pro 3.5", SATA 3, 7200 rpm, 128MB (ST4000DM006)

Număr anunț
DA22646924
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.404 RON
Valoare atribuită
1.404 RON
Data publicării
21.03.2019 09:44
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.404 RON

din 1.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.