Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KIT INSERTIE CVC (CATETER) cu halat (Intermediar)
- Număr anunț
- DA22645384
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
- Cod CPV
- 33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare finală
- 10.500 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 08:06
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.