Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Vitamina B1; Fraxiparine 5700ui; Siofor 1000mg; Diaprel 60mg; Nitroglicer 0.5mg; Sulfat de atropina
- Număr anunț
- DA22648536
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.157,32 RON
- Valoare finală
- 13.902,88 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 11:03
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.