Ofertă acceptată Cumpărare directă

HYPROMEL 2.5% SOL. 2ML X 1SER

Număr anunț
DA22646877
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,80 RON
Valoare atribuită
973,80 RON
Data publicării
21.03.2019 09:41
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,80 RON

din 973,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.