Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEREBROLYSIN 215.2MG/ML-10ML S.INJ X 5FI

Număr anunț
DA22646770
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.720,40 RON
Valoare atribuită
5.720,40 RON
Data publicării
21.03.2019 09:36
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.720,40 RON

din 5.720,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.