Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diversi reactivi pentru analizor de biochimie
- Număr anunț
- DA22645665
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 08:31
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro