Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USB Flash Drive Kingston 128GB HyperX Savage, USB 3.1, viteza de transfer r/w: 350/250 MBs
- Număr anunț
- DA22648899
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514 RON
- Valoare atribuită
- 514 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 11:18
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
514 RON
din 514 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro