Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA REFULARE TIP C MIAMI

Număr anunț
DA22643406
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,80 RON
Valoare atribuită
697,80 RON
Data publicării
20.03.2019 14:36
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,80 RON

din 697,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.