Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta GES065/14.03.2019

Număr anunț
DA22645044
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EVENT SOLUTIONS SRL (CUI 36480171)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,50 RON
Valoare atribuită
328,50 RON
Data publicării
20.03.2019 17:07
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 17:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,50 RON

din 328,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.